Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Radzyń, ul. Słoneczna
Leśna Laguna
295000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
LOKALIZACJA

Położenie Leśnej Laguny w miejscowości Radzyń ( woj. Lubuskie ) nad samym brzegiem Jeziora Sławskiego, wśród sosnowego lasu czyni to miejsce wyjątkowym i niepowtarzalnym. Dogodnie położenie, tylko 25 km do Głogowa i 5 km do Sławy, małego miasteczka z wieloma zabytkami, przepięknym starym parkiem oraz urokliwym centrum z fontanną.

Leśna Laguna usytuowana jest na samym końcu Radzynia przy ul. Słonecznej 55, za ostatnim ośrodkiem wypoczynkowym.


APARTAMENTY

Budynek całoroczny, znajduje się zaledwie 5m od brzegu jeziora z prywatną plażą oraz pomostem na terenie ogrodzonym. Parking zlokalizowany przy budynku. Apartamenty znajdują się na parterze i na I piętrze. W budynku znajduje się 28 lokali.

REKREACJA I SPORT

Jezioro Sławskie to liczący 817 ha akwen wodny, który jest znakomitym miejscem dla żeglarzy i windsurferów, znajdują się tutaj liczne kluby żeglarskie, można wyczarterować żaglówkę a co roku odbywają się ogólnopolskie regaty. W sąsiadującym ośrodku Wratislavia jest możliwość wypożyczenia rowerów wodnych i kajaków oraz zorganizowania gry w paintball . Można również wypożyczyć rowery i pojazdy trójkołowe dla dzieci. Jezioro to także raj dla wędkarzy, ponieważ obfituje w różne gatunki ryb : sandacza, karpia, szczupaka, węgorza, okonia, płoć. Natomiast lasy słyną z grzybów i jagód oraz licznych tras spacerowych i przygotowanych przez gminę tras rowerowych ( 20 km wokół jeziora ). W Sławie można pograć w tenisa na kortach ziemnych.


ZDROWIE

Klinika Rehabilitacji Wiktoria Król położona jest zaledwie 200m od Leśniej Laguny i prowadzi całoroczną działalność z zakresu rehabilitacji. Oferuje bogatą gamę zabiegów : krioterapie ogólnoustrojową ( kriokomora ), elektroterapie, laseroterapie, kinezyterapie, hydroterapie oraz masaże klasyczne i limfatyczne. Klinika realizuje umowy z NFZ , jak i świadczy usługi komercyjne.


ROZRYWKA

Ogólnopolski Festiwal Las Woda & Blues organizowany od 2006 roku na początku maja w ośrodku Wratislavia, oddalonym 400m od Leśnej Laguny

W Sławie w pierwszy weekend sierpnia organizowane są Dni Sławy, towarzyszą im liczne imprezy kulturalne, koncerty muzyczne, wystawy plastyczne i fotograficzne, regaty żeglarskie oraz triatlon.


GASTRONOMIA i HANDEL

Domowe obiady można zjeść w Ośrodku Wratislavia (400m). W Radzyniu ( 2 km) znajduja się 2 smażalnie ryb Sandacz i Pod Pstrągiem z bogatym menu ryb wędzonych i smażonych, szczególnie polecana zupa rybna Pod Pstrągiem oraz pierogarnia Pierogi jak u Mamy, wyśmienite pierogi z jagodami.

W Radzyniu są 2 sklepy spożywcze, natomiast w Sławie ( 5 km) znajdziemy wiele sklepów różnych branż, lokalny targ czynny w każda środę i sobotę, aptekę, pocztę oraz 2 kościoły.


ATUTY LEŚNEJ LAGUNY

· Położenie : 25km Głogów, 130 km Wrocław, 250 km Berlin

· Otoczenie lasu sosnowego z specyficznym mikroklimatem

· Raj dla wędkarzy i żeglarzy

· Bogactwo grzybów i jagód

· Obszar Natura 2000 i strefa ciszy

· Liczne trasy spacerowe i rowerowe

· Apartamenty z tarasami lub balkonami z widokiem na jezioro/las

· Prywatna plaża przy budynku

· Klinika Rehabilitacji Wiktoria Król ( 200m )

· Oaza spokoju w otoczeniu natury


Dostępny został ostatni apartament ulokowany na parterze budynku

Apart. nr 5 - 64m2, 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym,
garderoba, łazienka, taras wychodzący na jezioro, wykończony pod klucz i kompletnie wyposażony (kuchnia na wymiar, sprzęty AGD firmy
Electrolux) - 295 000 ZŁ BRUTTO


ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU W CELACH INWESTYCYJNYCH I ZLECENIA WYNAJMU APARTAMENTÓW PROFESJONALNEJ FIRMIE , WYNAJEM 1 DOBA / 450 ZŁ

Kontakt:
Dorota Wróblewska

tel: 605247963
e-mail: dorotawroblewska@jot-be.pl
Parametry
Powierzchnia: - 64 m2
Termin wykonania: Gotowy
Cena za m2: od 0 zł
Balkon/loggia: TAK
Nr oferty 76/4112/OI

Dorota Wróblewska

tel: 605-247-963 dorotawroblewska@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.