Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Ślęza
Domy Ślęza 2
599000 - 629000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
NOWOŚĆ! Z przyjemnością prezentujemy nową ofertę wygodnych domów jednorodzinnych o powierzchni 108,8 mkw., które już wkrótce powstaną w Ślęzie – zdaniem wielu najlepszej lokalizacji pod Wrocławiem.
Wygodny układ pomieszczeń na dwóch kondygnacjach, garaż w bryle budynku, doskonałe parametry akustyczne i energetyczne, bardzo wysoka jakość wykonania, duże działki do 486 mkw. stanowią najważniejsze z licznych atutów inwestycji.


Kolejny etap prestiżowej inwestycji

Inwestycja "Domy Ślęza 2" to drugi z trzech zaplanowanych etapów budowy prestiżowego osiedla domów jednorodzinnych, powstających w podwrocławskiej Ślęzie. W ramach obecnego etapu powstanie 10 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz budynek wolnostojący, wszystkie z wbudowanymi garażami. Budowa zostanie zrealizowana w latach 2019-2020. Deweloper wykona także niezbędną infrastrukturę i drogę dojazdową na terenie inwestycji.


Najlepszy adres w południowej części aglomeracji wrocławskiej!

Lokalizacja bez wątpienia stanowi jeden z kluczowych atutów projektu. Pomimo bardzo dobrego dojazdu do autostrady i obwodnicy Wrocławia, niewielka Ślęza zachowała swój kameralny charakter, zapewniając mieszkańcom możliwość spokojnego wypoczynku i poczucie bezpieczeństwa. Liczne lokalne atrakcje pozwolą na aktywny relaks: Baseny Ślęza, Zamek Topacz z jego rozległym parkiem i terenami rekreacyjnymi, Matchpoint, różnorodne restauracje. Niewielka odległość do najnowszej szkoły w Wysokiej, kompleksu handlowego w Bielanach Wrocławskich i dostęp do wszelkich udogodnień niezbędnych dla wymagających rodzin – wszystko to znajduje się w najbliższym sąsiedztwie.


Doskonale funkcjonalne

Zespół dewelopera opracował autorski projekt osiedla w oparciu o 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Architekt zaproponował komfortowy układ pomieszczeń, pozwalający swobodnie zaaranżować wnętrza zgodnie z własnymi potrzebami. Garaż i pomieszczenie gospodarcze łączące garaż z ogrodem nadają dodatkową funkcjonalność, zamkniętą w nowoczesnej bryle budynku.
Domy zostały zaprojektowane w układzie północ-południe, zapewniającym dostęp światła słonecznego dla każdej działki. Wejścia do budynków i miejsca postojowe oraz drogę komunikacyjną zwrócono w kierunku wschodnim.
Każdy budynek będzie posiadał dodatkowe miejsce postojowe, a teren okalający osiedle oraz granice działek zostaną wydzielone ogrodzeniem panelowym. Nawierzchnie miejsc postojowych, ścieżek oraz droga wewnętrzna zostaną wykonane z kostki betonowej.


Energooszczędne i ciche

Wyjątkowy komfort i oszczędności w kosztach ogrzewania zapewnią: kocioł gazowy kondensacyjny z wbudowanym zasobnikiem, energooszczędne okna, ogrzewanie podłogowe w całym budynku i rolety zewnętrzne - w największych oknach balkonowych sterowane elektrycznie. Dostęp do wszystkich mediów - prądu, wody, gazu, kanalizacji, światłowodu - zapewni maksimum wygody użytkowania.
Nowoczesne rozwiązania i wielopakietowe szyby w oknach, zapewniają nie tylko doskonałe parametry cieplne, ale także wyjątkowy komfort akustyczny. Dzięki temu wszyscy spragnieni ucieczki od codziennego zgiełku znajdą wymarzony azyl na osiedlu "Domy Ślęza 2".

Podwyższony standard deweloperski obejmuje m.in.:
- REKUPERACJĘ (wentylację mechaniczną z systemem odzyskiwania ciepła),
- schody wewnętrzne betonowe prefabrykowane,
- ściany murowane z bloków betonu komórkowego lub silikatu,
- dach o konstrukcji płatwiowej, pokrycie dachówką ,
- okna PVC VEKA z roletami, wybrane przez dewelopera rolety sterowane elektrycznie, drzwi wejściowe do lokali stalowe (kolory: antracyt),
- instalacje sanitarne, kocioł gazowy dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem, ogrzewanie podłogowe,
- instalacje elektryczne, teleinformatyczne, RTV - wraz z osprzętem,
- tynki maszynowe gipsowe, posadzki,
- po jednym miejscu parkingowym na jeden lokal oraz garaż jednostanowiskowy,
- pełne uzbrojenie w media,
- ogrodzenie panelowe posesji,
- miejsca postojowe i ciąg pieszo-jezdny: ułożona nawierzchnia z kostki betonowej.


Kupuj z dodatkowymi korzyściami!

Wyłącznym partnerem sprzedaży inwestycji "Domy Ślęza 2" jest JOT-BE NIERUCHOMOŚCI. Kupując z nami nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów, zyskują natomiast szereg korzyści. Zostaną Państwo objęci opieką doświadczonego pośrednika, który będzie służył fachową radą, zadba o prawidłowy przebieg wszystkich formalności i pomoże we wszelkich negocjacjach z deweloperem.
Dzięki naszej karcie JOT-BE PROFIT CARD zaoszczędzą Państwo pokaźne kwoty podczas wykończenia i wyposażenia mieszkania. Program wykończenia pod klucz z zaufanym partnerem pozwoli szybko i bez stresu stworzyć wymarzone wnętrze. Współpracujemy także z innymi firmami, m.in. Leroy Merlin, tak, aby móc zaproponować Państwu specjalne zniżki i udogodnienia.


Zapraszamy do kontaktu!
Magdalena Matyja
609 222 527
magdalenamatyja@jot-be.pl


Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Wszystkie wizualizacje mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.
Parametry
Powierzchnia: 108 - 108 m2
Termin wykonania: Planowany
Cena za m2: od 0 zł
Balkon/loggia: TAK
Nr oferty 117/4112/OI

Magdalena Pawlak-Matyja

Licencja zawodowa pośrednika nr 15556 tel: 609-222-527 magdalenabrodziak@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.