Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Kołobrzeg, ul. Lwowska
Mona Lisa Medical Wellness & Spa
299610 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Apartamenty inwestycyjne w kołobrzeskiej Mona Lisie to bezpieczny sposób na dobrą lokatę kapitału. Gwarantowana stopa zwrotu wynosi aż 8% przez cały okres trwania 10-letniej umowy najmu. Dostępny jest też wariant z atrakcyjnym pobytem właścicielskim i gwarantowaną stopą zwrotu 7%.

Systematycznie rozbudowywany obiekt w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji już od 10 lat cieszy się popularnością wśród polskich i zagranicznych turystów. Uznanie Gości przekłada się na wysoką sprzedaż usług, zapewniającą bezpieczeństwo inwestycji. Duży wybór apartamentów powala elastycznie dopasować ofertę do strategii inwestorów. Wyłączną sprzedaż inwestycji realizuje JOT-BE NIERUCHOMOŚCI, firma z wieloletnim doświadczeniem w segmencie nieruchomości inwestycyjnych płynącym z setek udanych transakcji.

INNA NIŻ WSZYSTKIE

Kołobrzeska Mona Lisa to miejsce inne niż wszystkie, z niezwykłą historią i atmosferą. Jej duszę stanowi stylowy, przedwojenny budynek klubu oficerskiego. Dzięki systematycznej rozbudowie i przemyślanej strategii inwestycyjnej, historyczne wnętrza harmonijnie łączą się z obiektem hotelowym o wysokim standardzie.

Kompleksowa pielęgnacja zdrowia i urody, zapewniająca trwałą poprawę samopoczucia, możliwa jest dzięki imponującej bazie obejmującej Aqua Center z basenem, jacuzzi, saunami i kąpielami Kneippa, SPA z ofertą beauty oraz Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji.
Zabiegi ordynowane są przez lekarza zgodnie z indywidualnymi potrzebami Gości. W pełni wyposażone gabinety zabiegowe – tzw. baza sucha i baza mokra – umożliwiają wykonanie pełnego wachlarza zabiegów medycznych i rehabilitacyjnych. Ofertę uzupełniają zajęcia gimnastyczne ukierunkowane na rehabilitację i profilaktykę.

100 pokoi, 250 miejsc noclegowych, piękna restauracja z własnym zapleczem, kawiarnia, oranżeria, taras oraz rozległy prywatny ogród graniczący z Ekoparkiem Wschodnim gwarantują wypoczynek na najwyższym poziomie i stabilne zyski, niezależnie od pory roku.

Lokalizacja Mona Lisy doskonale koresponduje z jej charakterem i walorami architektonicznymi. Apartamenty inwestycyjne znajdują się w Kołobrzegu – wg raportu GUS najpopularniejszej polskiej destynacji wypoczynkowej!
Ustronne położenie na skraju zacisznej dzielnicy Kołobrzegu to atut doceniany przez Gości Mona Lisy poszukujących azylu przed codziennym zgiełkiem. Do szerokiej plaży, niezatłoczonej nawet w sezonie, prowadzi 300-metrowa ścieżka wśród zieleni.
Teren Mona Lisy bezpośrednio przylega do obszarów malowniczego Ekoparku Wschodniego. Biegnie tu jedna z najładniejszych tras rowerowych w Polsce, gdzie plaże i dzikie rozlewiska nadmorskich torfowisk zachwycają urodą. W ciągu 15-minutowej przejażdżki do centrum Kołobrzegu można podziwiać niezwykłe okazy fauny i flory.

ATUTY INWESTYCYJNE

Natychmiastowa wypłata zysku
Wypłaty zysku co kwartał, od razu po zawarciu umowy. Brak konieczności oczekiwania na zakończenie budowy, brak ryzyka opóźnień związanych z procesem budowlanym czy uruchomieniem działalności hotelowej. Każdy z apartamentów stanowi odrębny lokal użytkowy z udziałem w gruncie i częściach wspólnych oraz z odrębną księgą wieczystą, co zapewnia możliwość zwrotu podatku VAT nawet dla osób fizycznych.

Konkurencyjna oferta
Gwarantowana 8% stopa zwrotu, przy umowach najmu bez pobytu właścicielskiego. W przypadku wyboru opcji atrakcyjnych pobytów właścicielskich stopa zwrotu wynosi 7%. 10-letnia umowa najmu, z wolą przedłużenia ze strony operatora.

Ponad 10 lat rentownej działalności
Skuteczny operator oraz doświadczona dyrekcja przekładają się na powodzenie biznesowe Mona Lisy i bezpieczeństwo inwestorów. Stabilna grupa stałych klientów i długoterminowe umowy partnerskie gwarantują bardzo wysokie, ponad 80-procentowe obłożenie obiektu. Po zakończeniu rozbudowy nowe pokoje zostały w 100% sprzedane już w pierwszych dwóch tygodniach.

Dobra marka
Mona Lisa stanowi alternatywę dla masowych hoteli. Kameralny obiekt w wysokim standardzie oferuje idealny wypoczynek niezależnie od pory roku. Jakość i zakres usług medycznego SPA są zgodne najlepszymi uzdrowiskowymi tradycjami i zyskują uznanie nawet najbardziej wymagających Gości.

Doskonała lokalizacja
Ustronna lokalizacja Lisy doskonale korespondująca z charakterem i walorami architektonicznymi Mona Lisy. Niezatłoczona plaża, brak zgiełku, sąsiedztwo Ekoparku Wschodniego, rezerwatu ptactwa i obszaru Natura 2000. Doskonałe połączenie z Centrum Kołobrzegu, także komunikacją miejską. Alternatywa dla zatłoczonego centrum i spokojny odpoczynek przez cały rok w najpopularniejszym wg GUS kurorcie w Polsce.

Dotrzymywane obietnice
Odtworzenie historycznego blasku, podnoszenie poziomu usług, stały rozwój bazy noclegowej oraz zabiegowej są owocem przemyślanej i od 2007 roku systematycznie wdrażanej strategii inwestycyjnej operatora Mona Lisy. W 2017 roku zakończona została rozbudowa obiektu, dzięki której baza noclegowa została podwojona, a baza usługowa powiększona i dostosowana do większej liczby turystów.

Sprzedaż inwestycji rozpocznie się już wkrótce. Szczegółowe informacje o premierze oferty dostępne są w naszym biurze. Zapraszamy do kontaktu!

Zespół ds. sprzedaży nieruchomości inwestycyjnych JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.
Jacek Jędrzejec: +48 697 660 342
Michał Szczotkowski: + 48 609 902 122


Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Materiały i informacje tu publikowane służą jedynie celom informacyjnym oraz promocyjnym i nie powinny stanowić wyłącznej podstawy podjęcia decyzji inwestycyjnych. Informujemy, że z każdą inwestycją może wiązać się ryzyko. O szczegółach można dowiedzieć się w trakcie rozmowy z opiekunem oferty.
Wszystkie wizualizacje mają charakter poglądowy. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.
Parametry
Powierzchnia: 14 - 52 m2
Termin wykonania: Gotowy
Cena za m2: od 0 zł
Balkon/loggia: TAK
Winda: TAK
Nr oferty 106/4112/OI

Jacek Jędrzejec

tel: 697-660-342 jedrzejec@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.