Zadzwoń do nas! 71 346 30 70

Wyślij znajomemu 
Opis
Proponujemy Państwu do kupna dom w zabudowie bliźniaczej na wrocławskich Złotnikach!

LOKALIZACJA
Dom w zabudowie bliźniaczej położony jest na coraz modniejszych w ostatnich latach Złotnikach, w okolicy ulicy Zakopiańskiej. Z jednej strony cisza i spokój - do niedawno zrewitalizowanego Parku Złotnickiego jedynie 5 minut w pieszym dystansie, z drugiej strony łatwy wjazd na "obwodnicę Leśnicy" przez ulicę Piołunową lub alternatywny dojazd do Centrum przez ulicę Żernicką bądź Kosmonautów. Dla korzystających natomiast z transportu zbiorowego - do przystanku autobusowego 900 metrów (148, 253), do tramwajowego (3, 10, 20) przy ulicy Kosmonautów około 20 minut, niewiele dalej do dworca kolejowego Wrocław Żerniki. Na Złotnikach znajdziemy wszystkie niezbędne do wygodnego funkcjonowanie usługi i punkty handlowe czy edukacyjne, łącznie ze szkołą, przychodnią, biblioteką czy centrum medycznym bądź fitness.

NIERUCHOMOŚĆ
Dom o powierzchni użytkowej ok. 140 mkw posadowiony jest na działce wielkości 439 mkw. Nieruchomość z około 1930 roku, przebudowywana w końcu lat 70-tych. Obecnie składa się z dwóch niezależnych mieszkań. Pierwsze, mniejsze, położone w całości na parterze z wejściem od frontu budynku, składa się z trzech niezależnych pokoi, łazienki z wanną oraz kuchni. Wejście do drugiego mieszkania jest z boku budynku. Na pierwszym poziomie znajduje się niewielka kuchnia. Drugi poziom to łazienka z wanną oraz cztery pokoje, w tym dwa największe połączone ze sobą. W bryle budynku znajduje się również niewielki garaż. Drugi, zdecydowanie większy, wolnostojący, położony jest w głębi działki. Cały dom jest podpiwniczony. Dach płaski, kryty papą. Niewielki ogród w głębi działki. Dom WYMAGA REMONTU!

MEDIA
Wszystkie media miejskie. Ogrzewanie obecnie piecem węglowo-drzewnym, natomiast przygotowana jest również instalacja pod ogrzewanie gazowe (zdemontowany jest piec). Ciepła woda ze sprawnych junkersów. Okna w części PCV, pozostałe drewniane. Drzwi wejściowe stalowe.

Dom ma ogromny potencjał aranżacyjny. Może być zaadaptowany dla dwóch rodzin, ale istnieje również możliwość połączenia wszystkiego w całość, czyli przywrócenie pierwotnego układu. Zdając sobie sprawę z konieczności i zakresu wymaganego remontu adekwatnie wyceniliśmy nieruchomość. Proponujemy Państwu prawdziwą GRATKĘ CENOWĄ!

CENA 479.900 zł

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.

Kontakt: Monika Rogóż-Łukasik
tel. 609 222 530
mail: m.rogoz-lukasik@jot-be.pl
www.jot-be.pl

Jako agent JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu uniknięcie niepotrzebnego ryzyka i przeprowadzenie korzystnej transakcji.
Gwarantuję rynkowe ceny, bezpieczeństwo i obsługę własnego działu prawnego. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości „Expert” oraz Kartę Praw Klienta Pośrednika. Służę życzliwym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym o niemal 40-letnie doświadczenie biura JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

Z myślą o naszych Klientach pragnących pięknie, solidnie i profesjonalnie wykończyć i zaaranżować zakupione nieruchomości, opracowaliśmy NOWOŚĆ: ofertę JOT-BE WNĘTRZA.
Nasze programy VERDE i BLU gwarantują szybkie i korzystne wykończenie nieruchomości pod klucz, a także możliwość rozbudowania projektu zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami zapewniamy pełną terminowość i najwyższą jakość usług.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 140 m2
Typ: Dom - sprzedaż
Rynek Wtórny
Powierzchnia działki 439 m2
Powierzchnia użytkowa 140 m2
Rok budowy 1980
Liczba pięter 2
Liczba pokoi 7
Stan budynku Do kapitalnego remontu
Typ domu Bliźniak
Gaz Tak
Prąd Tak
Ciepła woda Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania Węglowe
Liczba balkonów 1
Liczba tarasów 1
Ogród Tak
Garaż/Miejsca parkingowe Tak
Cena za m2 3 427,86 zł
Nr oferty 4971/4112/ODS

Monika Rogóż-Łukasik

tel: 609222530 m.rogoz-lukasik@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.