Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Partynice, Partynicka
3 200 000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
Oferujemy bardzo duży budynek w stanie surowym zamkniętym wykonany z wysokiej jakości materiałów. Pow. ok 1000 mkw. Projekt przewidywał stworzenie dwóch 3-piętrowych wielkich mieszkań, każde z osobną klatką schodową. Budynek z ogromnym potencjałem, możliwość adaptacji na mieszkania, mały hotel, przychodnie, gabinety lekarskie. 2 osobne klatki schodowe umożliwiają stworzenie dwóch niezależnych części dostępnych z osobnych wejść, 4 kondygnacje , parter z możliwością ulokowania lokalów użytkowych i dodatkowego mieszkania.
Każde piętro ma pow. ok 220 mkw.
Wykonane z najwyższej jakości materiałów budowlanych, Pustaki Porotherm, stropy i schody prefabrykowane. Ocieplenie w dachu pianą poliuretanową i styropianem. Balkony montowane na izokorby.
Okna plastikowe, na parterze od ulicy zamontowano rolety zewnętrzne. Dom położony przy ruchliwej ulicy w drugiej linii zabudowy. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu dużo terenów zielonych.

Kontakt: Monika Rogóż-Łukasik
tel. 609 222 530
mail: m.rogoz-lukasik@jot-be.pl
www.jot-be.pl

URZĄDZAJ TANIEJ Z JOT-BE PROFIT CARD!
Ta oferta objęta jest programem partnerskim JOT-BE PROFIT CARD.
Kupując mieszkanie lub dom z JOT-BE NIERUCHOMOŚCI otrzymujesz pakiet rabatów, gratisów oraz usług dodatkowych, które pozwolą Ci obniżyć koszty związane z urządzaniem nowej nieruchomości. Oszczędzaj nawet do 50%! Partnerzy programu: Neonet, MAX-FLIZ, BEL-POL, Komandor, Stolbuk Decoral, AD Loving Home (dawniej: Almi Decor), KODO, BoConcept i Wolsztyńska Fabryka Mebli.
Szczegóły na w zakładce "JOT-BE PROFIT CARD".
"Niniejsza oferta, nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego."
Parametry
Powierzchnia: 1000 m2
Typ: Dom - sprzedaż
Rynek Pierwotny
Powierzchnia działki 1 200 m2
Powierzchnia użytkowa 1 000 m2
Rok budowy 2015
Liczba pięter 3
Stan budynku Surowy zamknięty
Typ domu Wolnostojący
Ciepła woda Wodociąg miejski
Rodzaj ogrzewania CO miejskie
Cena za m2 3 200 zł
Nr oferty 4626/4112/ODS

Monika Rogóż-Łukasik

tel: 609222530 m.rogoz-lukasik@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.
 
Polecane oferty