Zadzwoń do nas! 71 346 30 70

Wyślij znajomemu 
Opis
Prezentujemy Państwu kompleksowe Osiedle Reńskie w Oławie! Domy EKOnomiczne, EKOlogiczne, Energooszczędne i Komfortowe!

W czasach pośpiechu i wszechobecnego pędu „za wszystkim” pozwól twojej rodzinie odetchnąć, zwolnić i zamieszkaj w OŁAWIE! Zyskasz możliwość korzystania na co dzień z udogodnień i możliwości wielkiego miasta, a jednocześnie będziesz mógł czerpać z uroków mieszkania w mniejszej miejscowości. Cisza, czyste powietrze, sąsiedztwo 3 rezerwatów przyrody i wygodny dom – to wszystko jest w zasięgu twojej ręki.
Leżąca w odległości niecałych 30 km od Wrocławia Oława stanowi część aglomeracji wrocławskiej. Siedemnaście minut – tyle może zająć podróż pociągiem z jednego miasta do drugiego. Samochód tę trasę pokonuje w pół godziny, niewiele więcej czasu zajmie dojazd autostradą A4 w okolice Bielan Wrocławskich.

Lokalizacja
Teren inwestycji Osiedle Reńskie zajmuje 11 ha położonych w Oławie - Nowy Otok w okolicach ulicy Szmaragdowej i Nefrytowej. To bardzo bezpieczna i spokojna okolica, z dominującą zabudową jednorodzinną.
W pobliżu znajdują się: Centrum Handlowe Quick Park, prywatne żłobek i przedszkole Magdalenka, plac zabaw Nivea, boisko, kościół, sklepy i restauracje. Do centrum Oławy prowadzą dwie alternatywne drogi – przez Szmaragdową i Zaciszną z włączeniem do ruchu na ulicy Iwaszkiewicza lub przez ulicę Nowy Otok. Pierwsza z tras to również świetny skrót do wyjazdu w kierunku Wrocławia przez drogę krajową numer 94. Dojazd do autostrady A4 przez wjazd Brzezimierz odległy jest tylko o 10 km.
Samą Oławę otaczają 3 rezerwaty przyrody, a wewnętrznymi strefami zieleni są: Park Miejski oraz tereny w pobliżu rzek: Odry i Oławy.

Osiedle
Powstająca w 3 etapach inwestycja została pomyślana jako kompleksowe, nowoczesne osiedle, gdzie docelowo powstanie około 150 lokali, w tym domy w zabudowie szeregowej, wolnostojące oraz lokale usługowe. Razem z budynkami mieszkalnymi realizowana będzie budowa parku z placem zabaw dla dzieci, teren zielony oraz 15 obiektów usługowych. Standard wykończenia budynków, otoczenia oraz infrastruktury technicznej jest na wyjątkowo wysokim poziomie.

Funkcjonalne wnętrza
Domy - Prezentowany dom to projekt KLIPPER - gotowy będzie do odbioru w maju 2021 roku.
O funkcjonalność budynków i wnętrz zadbała znana wrocławska firma Lipińscy Domy, specjalizująca się w projektowaniu domów energooszczędnych i pasywnych.

Dwukondygnacyjne segmenty w sposób naturalny dzielą się na dwie strefy: dzienną i nocną.
Na parterze do wypoczynku zachęca salon z miejscem na kominek i ciekawie przeszklonym wyjściem do ogrodu. Z salonem łączy się przestrzeń rodzinnej jadalni, idealnej, aby postawić tu duży stół. Kuchnię można oddzielić lub pozostawić otwartą, tworząc w ten sposób niemal 40-metrową przestrzeń dzienną. Dodatkowe pomieszczenia na parterze to WC, spiżarnia, kotłownia będąca jednocześnie pomieszczeniem gospodarczym i duży korytarz z miejscem na bardzo pojemną szafę.
Piętro kryje dużą rodzinną łazienkę z pralnią (ponad 9 mkw.!) oraz trzy wygodne sypialnie (16, 10 i 10 mkw.). Na etapie budowy można tu także łatwo zaaranżować dodatkowy pokój!
Garaż w bryle budynku!

Energooszczędne i ciche budynki
Segmenty realizowane będą w standardzie energooszczędnym. Tradycyjna technika budowy przy użyciu cegły silikatowej (o grubości 18 cm) i izolacji (20 cm styropianu o polepszonych parametrach TR-100-031) zapewnia wytrzymałość, wyciszenie i świetną izolację cieplną. Komfort akustyczny i termiczny zwiększony jest zastosowaniem podwójnej ściany między segmentami, z dylatacją wypełnioną styropianem.
Efektywne i ekonomiczne ogrzewanie podłogowe zasila ekologiczna, bezpieczna i oszczędna pompa ciepła z wymiennikami pionowymi. Roczny koszt ogrzewania segmentu środkowego to ok. 1500 zł.

Standard wykonania
Domy zostaną przekazane w stanie deweloperskim, tzn. z pełnymi instalacjami i pompami ciepła, osprzętem elektrycznym, tynkami. Szczegółowy standard dostępny jest w biurze sprzedaży.
Jakość wykonania oraz użytych materiałów i technologii znacząco przewyższają standardy rynkowe!
Segmenty zaprojektowane są na osi północ - południe. Wszystkie dostępne w tej chwili domy mają wejścia od północy oraz bardzo korzystnie usytuowane południowe ogródki.
Zapraszamy także do skorzystania z atrakcyjnych programów wykończenia pod klucz JOT-BE WNĘTRZA.

CENA 470.000 zł

UWAGA! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Warto z nami!
Zakup tej nieruchomości nie wiąże się z opłatą prowizji, wyższą ceną ani z żadnymi dodatkowymi opłatami.
Jako agent JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu w ramach współpracy szybkie przeprowadzenie korzystnej transakcji, od etapu negocjacji w Państwa imieniu, po odbiór nieruchomości. Gwarantuję 100-procentowe bezpieczeństwo i wsparcie własnego działu prawnego. Oferuję możliwość skorzystania z usług sprawdzonej pracowni projektowej oraz rzetelnego doradcy kredytowego. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości "Expert" oraz Kartę Praw Klienta Pośrednika. Służę życzliwym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym o 35-letnie doświadczenie biura JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.
Zapraszam do współpracy!

Uwaga! Zdjęcia przy ofercie pochodzą z domu pokazowego typu KOGA!
POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.

Kontakt: Monika Rogóż-Łukasik
tel. 609 222 530
mail: m.rogoz-lukasik@jot-be.pl
www.jot-be.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.
Parametry
Powierzchnia: 126.52 m2
Typ: Dom - sprzedaż
Rynek Pierwotny
Powierzchnia działki 241 m2
Powierzchnia użytkowa 105 m2
Rok budowy 2020
Liczba pięter 2
Liczba pokoi 4
Stan budynku Idealny
Typ domu Szeregowy
Prąd Tak
Ciepła woda Pompa ciepła
Rodzaj ogrzewania Podłogowe, Pompa ciepła
Liczba tarasów 1
Pomieszczenie gospodarcze Tak
Ogród Tak
Garaż/Miejsca parkingowe Tak
Cena za m2 3 912,42 zł
Nr oferty 4944/4112/ODS

Monika Rogóż-Łukasik

tel: 609222530 m.rogoz-lukasik@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.