Zadzwoń do nas! 71 346 30 70

Wyślij znajomemu 
Opis
Piękny dom w uroczym miejscu nad stawem - Nadolice Wielkie, 12 km od osiedla Biskupin we Wrocławiu.

Oferujemy do sprzedaży nowy dom wolnostojący, położony kilka kilometrów od wschodnich granic Wrocławia.
Ładna duża działka, ogrodzona, z wybrukowanymi chodnikami i podjazdami. Bardzo dobre sąsiedztwo, eleganckie nowe domy położone wokół stawu, z piękną zielenią, asfaltowymi drogami dojazdowymi.

Dom ma świetny rozkład na parterze - pokój dzienny z jadalnią, duża, piękna kuchnia z wyjściem na taras. Dodatkowo duża sypialnia z garderobą i łazienką. Mniejszy, osobny pokój z możliwością przeznaczenia na gabinet lub pokój dla dziecka. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie i łazienka. Garaż na dwa samochody w bryle budynku.
We wszystkich oknach zamontowane są zewnętrzne rolety sterowane elektrycznie. Ściany zewnętrzne wykonane z bloczków keramzytowych, posiadających cechy materiałów obojętnych chemicznie, odpornych na wodę, działanie pleśni i grzybów. Posiada dobre parametry izolacji cieplnej. Całość w bardzo dobrym standardzie, zadbany budynek, urządzony ogród. Budynek posiada wszelkie odbiory, zakończoną procedurę budowlaną ze zgłoszeniem o zakończeniu budowy.

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.

Monika Janusz
tel. 609 222 528; biuro 71 346 30 88
mail: mjanusz@jot-be.pl
Licencja zawodowa 21236

Jako agent JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu uniknięcie niepotrzebnego ryzyka i przeprowadzenie korzystnej transakcji.
Gwarantuję rynkowe ceny, bezpieczeństwo i obsługę własnego działu prawnego. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości „Expert” oraz Kartę Praw Klienta Pośrednika. Służę życzliwym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym o niemal 40-letnie doświadczenie biura JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

Z myślą o naszych Klientach pragnących pięknie, solidnie i profesjonalnie wykończyć i zaaranżować zakupione nieruchomości, opracowaliśmy NOWOŚĆ: ofertę JOT-BE WNĘTRZA.
Nasze programy VERDE i BLU gwarantują szybkie i korzystne wykończenie nieruchomości pod klucz, a także możliwość rozbudowania projektu zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami zapewniamy pełną terminowość i najwyższą jakość usług.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 220 m2
Typ: Dom - sprzedaż
Rynek Wtórny
Powierzchnia działki 1 147 m2
Powierzchnia użytkowa 170 m2
Rok budowy 2010
Liczba pokoi 6
Stan budynku Bardzo dobry
Typ domu Wolnostojący
Gaz Tak
Prąd Tak
Ciepła woda Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania Gazowe, CO własne
Garaż/Miejsca parkingowe Tak
Cena za m2 4 500 zł
Nr oferty 4975/4112/ODS

Monika Janusz

Licencja zawodowa pośrednika nr 21236 tel: 609 222 528 mjanusz@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.