Zadzwoń do nas! 71 346 30 70

Wyślij znajomemu 
Opis
Okazja w Ciechocinku! Polecamy wolnostojący dom na sprzedaż, wyróżniający się komfortowym układem pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługują dwa duże tarasy wybudowane zarówno od frontu, jak i od ogrodu, oraz balkony w każdej z sypialni na piętrze!

Nietuzinkowa nieruchomość ma olbrzymi potencjał aranżacyjny. Wystarczy stosunkowo niewielki nakład sił i środków, aby w krótkim czasie dom stał się prawdziwą perełką.

Przestronny, ciepły i pięknie doświetlony dom znajduje się w Ciechocinku przy ul. Kopernika, w odległości kilku minut spaceru od centrum miasta, słynnego Parku Zdrojowego oraz Tężni. Ze względu na lokalizację ofertę polecamy rodzinom, także dwupokoleniowym, marzącym o dobrym adresie z dala od zgiełku. Nieruchomość zainteresuje także inwestorów pragnących prowadzić kameralny, rodzinny pensjonat w jednym z najbardziej znanych polskich uzdrowisk.

Budynek o powierzchni 198 m2 (powierzchnia użytkowa wynosi 150 m2) powstał w latach 70-tych na 458-metrowej działce. Składa się z 2 kondygnacji nadziemnych oraz przyziemia z przestronnym garażem w bryle budynku, dzięki czemu strefa mieszkalna i gospodarcza są wygodnie wyodrębnione. Pierwsze i drugie piętro obejmuje 5 ustawnych pokoi, dwóch łazienek i dużej, widnej kuchni. Szczegółowy rozkład pomieszczeń i powierzchnie każdego z nich znajdują się na zamieszczonych do oferty rzutach kondygnacji.

Budynek jest w dobrym stanie technicznym. Kilka lat temu wyremontowana została cała instalacja centralnego ogrzewania, posiadająca obecnie dwie kotłownie (olejową i ekologiczną na ekogroszek z automatycznym podajnikiem) oraz aluminiowe grzejniki konwektorowe. Takie rozwiązanie zapewnia możliwość wyboru źródła ogrzewania i gwarantuje szybkie i skuteczne ogrzanie całego budynku. Wszystkie posadzki są drewniane (parkiet), a okna zostały wymienione na stolarkę PCV. Przed zamieszkaniem potrzebny będzie niewielki remont, szczególnie w zakresie elewacji, tarasów, garażu i łazienek.

Zapraszamy do kontaktu!

Opiekun oferty:
Marek Wasielewski
502-191-350
mwasielewski@jot-be.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 198.8 m2
Typ: Dom - sprzedaż
Rynek Wtórny
Powierzchnia działki 458 m2
Powierzchnia użytkowa 150,80 m2
Rok budowy 1970
Liczba pięter 2
Liczba pokoi 5
Stan budynku Do remontu
Typ domu Wolnostojący
Prąd Tak
Ciepła woda Bojler
Rodzaj ogrzewania Olejowe, Węglowe
Liczba balkonów 4
Liczba tarasów 2
Ogród Tak
Garaż/Miejsca parkingowe Tak
Cena za m2 1 911,47 zł
Nr oferty 4737/4112/ODS

Marek Wasielewski

Licencja zawodowa pośrednika nr 21098 tel: 502-191-350 mwasielewski@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.