Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Bieńkowice
519 000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
We speak English, please do not hesitate to contact us!
Polecam na sprzedaż Segment od 90-94 m2, z ogródkiem (działka od 100-125m2) i miejscem postojowym w Południowo-Wschodnia część Wrocławia, przy Parku Bieńkowickim, w atrakcyjnej cenie! Koniec realizacji inwestycji 2021.
Zabudowa szeregowa (segmenty narożne), na ogrodzonej i zagospodarowanej działce z miejscem postojowym, ogródkiem na parterze.
Inwestycja to przemyślane i funkcjonalne apartamenty, budowane z najlepszej jakości materiałów. Na wysoką jakość składają się poszczególne elementy, jak np. płyta fundamentowa izolowana styropianem, stolarka, inne materiały budowlane.

Idealne miejsce dla rodzin, które pragną podmiejskiego spokoju, ale jednocześnie komfortu bliskości miasta. Inwestycja to 4 SEGMENTY w zabudowie narożnej. Atuty inwestycji to jej położenie z dala od ulicznego gwaru oraz zielone otoczenie, co daje doskonałe warunki do relaksu.
Dodatkowo wygodne połączenia komunikacyjne z Wrocławiem - zaledwie 8 km do Centrum.

Lokal składa się z 3 kondygnacji:
Parter (ok. 40m2)
- pokoju dziennego, salonu,
- oddzielna kuchnia z oknem,
- łazienka,
- przedpokój,
- ogródek,
- miejsce postojowe.
I Piętro (ok. 40m2)
- sypialnia nr 1
- sypialnia nr2
- duża łazienka
- przedpokój
II Piętro (ok. 20m2)
- sypialnia nr 3
- garderoba

Nieruchomość położona z dobrym dojazdem do centrum ok. 15 min (dwa autobusy miejskie miejski, przystanek oddalony ok. 200 m spacerem). Wschodniej Obwodnica Wrocławia ok. 3 min, wyjazd na A4, Wrocław Wschód, ok. 10 min. Ustronne miejsce, tuż obok miasta, wśród zabudowy jednorodzinnej i pól. Mnóstwo tras do rowerowych i do biegania. Obok Iwiny, najdłuższa trasa dla rolkarzy i rowerzystów, ok. 30 km asfaltem, prowadząca od ronda Iwiny do Kamieniec Wr. Dodatkowy atut to sąsiedztwo Park Brochowski i Bieńkowskiego, z boiskiem i placami zabaw. Pełna infrastruktura, w pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła, sklepik osiedlowy, supermarkety ok. 1500 m od osiedla.

Polecam i zapraszam na prezentację!

Aneta Żak| 609 222 539 | 71 346 30 80 |
Licencja zawodowa nr: 24503

Jako agent JOT-BE NIERUCHOMOŚCI zapewniam Państwu uniknięcie niepotrzebnego ryzyka i przeprowadzenie korzystnej transakcji.
Gwarantuję rynkowe ceny, bezpieczeństwo i obsługę własnego działu prawnego. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Kartę Praw Klienta Pośrednika. Służę życzliwym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym o niemal 40-letnie doświadczenie biura JOT-BE NIERUCHOMOŚCI.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Parametry
Powierzchnia: 90 m2
Typ: Dom - sprzedaż
Rynek Pierwotny
Powierzchnia działki 100 m2
Powierzchnia użytkowa 98 m2
Rok budowy 2021
Liczba pięter 2
Liczba pokoi 4
Typ domu Szeregowy
Cena za m2 5 766,67 zł
Nr oferty 5028/4112/ODS

Aneta Żak

Licencja zawodowa pośrednika nr 24503 tel: 609-222-539 azak@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.