Nowość w naszej ofercie – OSIEDLE BUKOWE

data wpisu 23.09.2020

Przedstawiamy nowość w naszej wyłącznej ofercie! Osiedle Bukowe to inwestycja w Wiosce koło Sycowa przy ul. Bukowej. Składa się z 6 kameralnych, niskich budynków, w każdym z nich znajdują się 4 funkcjonalne mieszkania. Wszystkie z oferowanych lokali posiadają osobne wejście, które daje poczucie niezależności i komfortu.

Inwestycja przy ul. Bukowej to doskonała alternatywa dla młodych rodzin. Ukryta przed zgiełkiem, w bliskim sąsiedztwie dobrodziejstw przyrody, stanowi doskonałą alternatywę dla osób szukających ciszy.

W naszej ofercie znajdują się 3-pokojowe mieszkania, o powierzchni niemal 62 mkw, z atrakcyjnym układem pomieszczeń. Własny ogródek oraz miejsce  parkingowe zwiększają komfort codziennego użytkowania  o powierzchni niemal 62 mkw. W ofercie znajdą również Państwo dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 106 mkw. Inwestor zadbał o niezbędną infrastrukturę i bezpieczeństwo osiedla. Powstaną podjazdy chodniki, parkingi, instalacja oświetleniowa.

Pierwsze mieszkania są już gotowe i wkrótce zostaną przekazane nowym właścicielom.

Wioska koło Sycowa to urokliwe siedlisko sąsiadujące z Sycowem, położone w północno-wschodniej część województwa dolnośląskiego, około 50 km od Wrocławia. Niewątpliwym atutem tego regionu jest bogata przyroda i ukształtowanie terenu, które stwarzają dogodne warunki do czynnego wypoczynku. Sąsiedztwo z Sycowem zapewnia natomiast dostęp do niezbędnej infrastruktury typu szkoły przedszkola, sklepy, itp, a niespełna godzina jazdy od Wrocławia sprawia, że wszelkie wielkomiejskie udogodnienia są w zasięgu ręki.

Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie dewelopera https://bary-nieruchomosci.pl/mieszkania-wioska-sycow.

Inwestorem projektu Osiedle Bukowe jest wrocławska firma BARY, która od 2008 pomaga zrealizować swoim klientom marzenia o własnym „M”, budując domy jedno- i wielorodzinne. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje JOT-BE NIERUCHOMOŚCI, pewny pośrednik z niemal 40-letnim doświadczeniem na rynku.