Liryka Park: postępy w budowie

data wpisu 22.05.2020

Liryka Park w podwrocławskich Radomierzycach będzie ukończona jeszcze w tym roku! Prace są już na mocno zaawansowanym etapie, zakończenie ich planowane jest na IV kwartał br.

Liryka Park to kameralne osiedle, powstaje tu tylko 11 domów, o powierzchni od 126 do 153 m2. Każdy dom posiadać będzie ogródek z tarasem oraz 2 miejsca postojowe. Wybrane jednostki posiadają garaż w bryle budynku. To, co wyróżnia nasze domy na tle innych inwestycji budowanych w okolicy, to niewątpliwie starannie zaprojektowany układ pomieszczeń, gwarantujący komfort i funkcjonalność, dopasowany do oczekiwań i przyzwyczajeń przyszłych Właścicieli. Jasne, rewelacyjnie doświetlone  i przestronne pomieszczenia zachęcają już na obecnym etapie do snucia planów i tworzenia aranżacji poszczególnych pomieszczeń.

 

Zdjęcie z budowy maj 2020

 

 

Naszym Klientach, którzy pragną w wyjątkowy sposób zaprojektować i wykończyć zakupioną nieruchomość, polecamy skorzystanie z oferty JOT-BE WNĘTRZA.

Za budowę osiedla odpowiada spółka ATM Inwestycje – wrocławski deweloper, z olbrzymim doświadczeniem, wchodzący w skład stabilnej grupy kapitałowej ATM Grupa S.A. Osiedla budowane przez Spółkę cieszą się dużą popularnością wśród Klientów, którzy doceniają wysoka jakość usług.

Pełną ofertę dostępnych domów znajdą Państwo na stronie dewelopera atminwestycje.pl.

Szczegółowych informacji udzieli również kierownik biura sprzedaży, Michał Szczotkowski, tel. 609 902 122.