Błękitne Aleje: kolejne nowości w ofercie

data wpisu 11.04.2020

Jako wyłączne biuro sprzedaży inwestycji Błękitne Aleje realizowanej przez ATM Inwestycje z przyjemnością informujemy o uruchomieniu sprzedaży kolejnego, już XI etapu tego wyjątkowego osiedla.

Nowa oferta obejmuje 8 dwupoziomowych lokali mieszkalnych powstających w dwóch budynkach wielorodzinnych, z prywatnymi ogródkami i 2 miejscami postojowymi przynależnymi do każdego z lokali. Powierzchnie użytkowe w zależności od typu mieszkania wynoszą odpowiednio 109, 113 oraz 120 mkw.

Rozplanowanie mieszkań na planie wiatraka pozwoliło uzyskać nietuzinkowy efekt wizualny i zapewniło lokalom rewelacyjną funkcjonalność. Każde z mieszkań dzieli się naturalnie na część dzienną zlokalizowaną na parterze oraz część prywatną z 3 sypialniami, mieszczącą się na piętrze. Brak skosów ułatwia aranżację pomieszczeń, a w części lokali salon ma wysokość aż 2 kondygnacji! Na szczególną uwagę zasługuje system pomieszczeń gospodarczych: wiatrołapy, garderoby oraz komórki dostępne bezpośrednio z prywatnego ogródka zapewniają porządek i swobodę przechowywania. Naturalnie zadaszone tarasy i duże ogródki pozwolą cieszyć się odpoczynkiem na świeżym powietrzu nie tylko w sezonie.

 

Z myślą o naszych Klientach pragnących pięknie, solidnie i profesjonalnie wykończyć i zaaranżować zakupione nieruchomości, opracowaliśmy NOWOŚĆ: ofertę JOT-BE WNĘTRZA. Nasze programy VERDE i BLU gwarantują szybkie i korzystne wykończenie nieruchomości pod klucz, a także możliwość rozbudowania projektu zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami zapewniamy pełną terminowość i najwyższą jakość usług.

Budowa etapu XI została już rozpoczęta. Szczegółowe informacje dotyczące standardu wykończenia i terminów dostępne są w biurze sprzedaży.

 

Pełną ofertę lokali sprawdzą Państwo na stronie dewelopera atminwestycje.pl.

Zapraszamy także do kontaktu z kierownikiem biura sprzedaży, Jackiem Jędrzejcem, pod numerem 697 660 342.