Oferta dla przedsiębiorców: secesyjna willa z zabytkowym parkiem 45 km od Wrocławia

data wpisu 31.05.2019

Polecamy wyjątkową nieruchomość usytuowaną w Udaninie, w bliskiej okolicy Wrocławia (powiat średzki, 45 km od Wrocławia).
Secesyjna willa otoczona zabytkowym parkiem pozwoli stworzyć tu wyjątkowy azyl. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako dom seniora, SPA lub obiekt konferencyjny.

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o pow. 6 700 mkw., wraz ze starodrzewem i zabytkowym parkiem, zabudowana trzykondygnacyjną willą secesyjną. Powierzchnia parku wynosi 2 022 mkw.

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość wraz z otaczającym go terenem przeznaczona jest na usługi komercyjne z zakresu zdrowia, rekreacji, turystyki, oświaty, sportu oraz mieszkalnictwo wielorodzinne.

Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 672 mkw., dodatkowo do zagospodarowania piwnica (172 mkw.) oraz strych (280 mkw.).
Budynek murowany z cegły, podpiwniczony. Fundamenty z kamienia. Stropy piwniczne z cegły. Stropy miedzy piętrami drewniane. Dach konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, pokryty dachówką karpiówką.


Tereni parku i działki zdobi przepiękny starodrzew. Najcenniejszy jest biegnący równolegle do szosy szpaler klonów srebrzystych, unikatowych w tej części Europy, które dzisiaj stanowią najstarszą część drzewostanu parku.

Park wpisany jest do rejestru zabytków (Nr Rej. 647/L), natomiast budynek willi w rejestrze zabytków nie figuruje, co zapewnia zupełną swobodę inwestora w dokonywaniu modyfikacji.

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oferty i umawiania prezentacji pod numerem telefonu 609 222 528.