Nowość w ofercie. Zarabiaj na bezobsługowym projekcie rentierskim

data wpisu 12.03.2019

Inwestorom indywidualnym, poszukującym możliwości zarabiania na rynku nieruchomości komercyjnych polecamy nowatorski, rentierski produkt, pozwalający na osiąganie stabilnych zysków bez konieczności osobistego zaangażowania.

Nasz partner tworzy unikalne projekty w atrakcyjnych obszarach rynku nieruchomości komercyjnych, cechujących się stabilnym najmem i wysoką rentownością: średniej wielkości obiekty i kompleksy handlowo-usługowe.

Podstawowa przewaga tego modelu opiera się na tworzeniu przestrzeni handlowych, poprzez ich budowę lub zakup, w najbardziej atrakcyjnych i rokujących lokalizacjach oraz na długoterminowych umowach najmu z wiarygodnymi najemcami, co pozwala precyzyjnie oszacować realne korzyści wynikające z najmu konkretnego obiektu. Ten sam podmiot odpowiada także za rozwój
i rentowność, poprzez pełną komercjalizację i profesjonalne zarządzanie ukończonymi projektami, tak, aby umożliwić wypracowanie odpowiedniego zysku dla inwestorów.

Zakup udziałów w spółce będącej właścicielem i zarządcą obiektu handlowego, posiadającej unikalne know-how i doświadczone zespoły eksperckie, umożliwia dostęp do powierzchni handlowych klientom indywidualnym.

 

 

Dlaczego warto?

– Obiekty, z których  wynajmu inwestor czerpie zyski, znajdują się zarówno w największych polskich aglomeracjach, jak i w miastach średniej wielkości. Ich lokalizacje starannie wybrano, biorąc pod uwagę lokalne otoczenie konkurencyjne oraz liczbę i siłę nabywczą mieszkańców najbliższej okolicy. Liczba ludności w najważniejszych wskaźnikach, buforze 500 metrów oraz w strefie dojazdu do 15 minut, zapewnia wysoki i stabilny poziom odwiedzin obiektu, który przekłada  się na zyski  najemców.

 

– Obiekty rozwijane są w czterech kategoriach: galerie, parki, outlety i niewielkie obiekty skoncentrowane wokół działalności kluczowego najemcy, którym jest popularny market.

 

– W każdym z obiektów znajduje się przynajmniej jeden najemca-kotwica, czyli sklep dużej sieciowej marki, należącej do grupy najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez  Polaków marek , m. in. takich jak: Biedronka, Lidl czy Rossmann).

 

– Sprzedaż projektu rozpoczyna się dopiero po zamknięciu komercjalizacji obiektu i podpisaniu długoterminowych umów najmu. Oznacza to, że inwestor indywidualny czerpie zyski od razu, bez konieczności czekania na zakończenie budowy lub pozyskanie odpowiednich najemców dla obiektów.

 

– Niski próg wejścia, nieosiągalny w przypadku zakupu mieszkania, mikroapartamentu lub lokalu użytkowego w atrakcyjnej lokalizacji. Minimalne wymagane zaangażowanie inwestora wynosi obecnie 110 000 złotych.

 

– Gwarantem wypłacalności zysku jest stabilna grupa kapitałowa, aktywna na arenie międzynarodowej, nadzorująca poszczególne spółki dedykowane konkretnym projektom.

 

– Atrakcyjna stopa zwrotu, nieosiągalna w przypadku tradycyjnych lokat bankowych.

 

– Bezobsługowy, rentierski produkt inwestycyjny i możliwość inwestowania w dochodowy sektor powierzchni komercyjnych, bez konieczności osobistego zaangażowania inwestora.

 

 

Aktualne projekty

– Kompleks lokali handlowych i usługowych przy ulicy Sarmackiej w Warszawie, w obrębie popularnego osiedla Wilanów.

– Kompleks lokali handlowych w Krakowie przy ulicy Wrocławskiej – atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu licznych placówek uniwersyteckich.

 

Zapraszamy do współpracy!

Zespół JOT-BE NIERUCHOMOŚCI

 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Materiały i informacje tu publikowane służą jedynie celom informacyjnym oraz promocyjnym i nie powinny stanowić wyłącznej podstawy podjęcia decyzji inwestycyjnych. Informujemy, że z każdą inwestycją może wiązać się ryzyko. O szczegółach można dowiedzieć się w trakcie rozmowy z opiekunem oferty.
Wszystkie wizualizacje mają charakter poglądowy. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.