Nowość w naszej ofercie: Dębowe Południe

data wpisu 14.08.2018

Dębowe Południe to kameralne osiedle atrakcyjnych domów, powstające w lubianej dzielnicy Wrocławia, Krzyki – Ołtaszyn, przy ulicy Kutrzeby. Budowa osiedla realizowana jest czteroetapowo, a docelowo powstanie tu 16 wyodrębnionych lokali mieszkalnych w domach bliźniaczych dwulokalowych oraz pełna infrastruktura wewnętrzna.

 

 

Największy atut inwestycji stanowią imponujące powierzchnie lokali, przekładające się na ich olbrzymią funkcjonalność. Wszystkie domy posiadają aż 226,73 m2 dobrze zaprojektowanej powierzchni!

 

Można tu zaaranżować nie tylko pięknie otwartą przestrzeń dzienną i optymalne sypialnie dla wszystkich członków rodziny, ale także pomieszczenia o dodatkowym przeznaczeniu. Gabinety, pokój kinowy, pokój gier, a może własna siłownia? Miejsca nie zabraknie! Nie brakuje też niezbędnych pomieszczeń gospodarczych: dużego wiatrołapu z miejscem na obszerną garderobę, spiżarni, dużej pralni i kotłowni. Garaż w bryle budynku i dodatkowe miejsce postojowe pozwolą na bezproblemowe parkowanie. Natomiast niezależne, prywatne ogródki o powierzchniach od 30 m2 do 213,4 m2 zapewnią relaks na świeżym powietrzu.

 

Doskonały standard wykonania, prestiżowa lokalizacja i bardzo atrakcyjna cena sprawiają, że oferta osiedla Dębowe Południe jest naprawdę godna uwagi.

 

Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa JOT-BE NIERUCHOMOŚCI, biuro z ponad 35-letnim doświadczeniem.

 

Dzięki specjalnym programom partnerskim (JOT-BE Profit Card, JOT-BE Pod Klucz oraz Pozamiatane z JOT-BE, oferta powitalna Leroy Merlin) kupujący otrzymuje dodatkowe korzyści, nie płacąc przy tym prowizji.

 

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oferty oraz odwiedzenia strony inwestycji.

Termin prezentacji domów umówią Państwo pod numerem 669 982 516.

 

Dębowe Południe – wewnętrzna uliczka.

 

Dębowe Południe – parter domu. Przedpokój, kuchnia, jadalnia, klata schodowa, w głębi drzwi do wiatrołapu, WC i spiżarni.

 

Dębowe Południe – parter domu. Salon z wyjściem na ogród.